Úvod   >  Historie

Historie

1994
Vzniká malá firma specializovaná na suchou výstavbu, zejména na montáže sádrokartonů. První zakázky realizuje v soukromém sektoru, brzo však začíná pracovat především pro firemní klientelu.
1998
V tomto roce získává Integra zakázku, která do značné míry předurčí další směřování společnosti. Podílí se na výstavbě Obchodního centra Spektrum Průhonice, jednoho z prvních nákupních komplexů tohoto typu v republice. Realizuje zde části interiérů čtyř obchodních jednotek.
2002
Je stále zřetelnější, že se doménou Integry stávají obchodní interiéry. Buduje prodejny rychle rostoucích sítí (Kenvello, Janis Moda, Eiffel Optik, parfumerie Diva). Rozšiřuje svůj profesní záběr –– neomezuje se již pouze na suché stavby, ale dodává kompletní interiéry. V této době již působí na celém území republiky.
2005
Firma realizuje výstavbu významné části obchodních interiérů v Galerii Vaňkovka Brno, V komplexu se 130 obchodními jednotkami realizuje 16 obchodních jednotek. V tomto roce staví také do té doby rekordní počet 22 prodejních interiérů v nákupním centru Chodov. Je zřejmé, že se v oblasti výstavby obchodních interiérů dříve či později stane leaderem trhu.
2006
V tomto roce kupujeme výrobní areál na výrobu hliníkových výloh oken a dveří. Podílíme se stavbou 16ti obchodních jednotek OC šestka, devíti obchody v OC Letňany a dalších centrech (Tesco Letňany, Tesco Ostrava, Prior Ostrava, Novodvorská Plaza) Integra se v tomto roce stává významnou designérskou a projekční kanceláří se specializací na obchodní interiéry.
2007
Integra se v projekci a výstavbě obchodních interiérů stala absolutní jedničkou trhu. Přestěhovala se do vlastní administrativní budovy na Praze 6, rozšiřuje výrobní provozy a realizuje přibližně 10-15% interiérů v nově vznikajících obchodních centrech. V prestižním obchodním centru Palladium realizuje 23 obchodních interiérů.
 
servisní a havarijní služby...
InService®

InService

  • péče o technické vybavení nemovitostí
  • hlídání termínů povinných revizí
  • sledování stavu jednotlivých zařízení a plánování jejich výměny
hliníková okna, dveře, výlohy
Alugroup

Alugroup

  • Na zpracování hliníkových profilů máme svou vlastní výrobní halu.
  • Můžeme proto nabízet jak standardní, tak atypické tvary, a to vše v bezkonkurenčních dodacích lhůtách.
  • Neztrácíme čas zprostředkováváním dodávek od anonymních subdodavatelů.
  • To nejlepší dodáváme sami.
 
© Copyright 2009 IntegraGroup s.r.o. Veškerá práva vyhrazena